تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان فاز2 دوخواب 128 متری سندتک برگ

فروش آپارتمان فاز2 دوخواب 128 متری سندتک برگ

4 روز پیش در فاز 2

متراژ
128
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,406,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
اپارتمان فوق واقع در فاز2 پرند
دسترسی عالی به مراکز رفاهی، تجاری، درمانی

کارشناس امور ملکی شما: خانم آقازاده