ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان فاز3 دوخواب 96 متری سندتک برگ
فروش آپارتمان فاز3 دوخواب 96 متری سندتک برگ
15 ساعت پیش در فاز 3
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
96
ساخت
1396
انباری
ندارد
قیمت کل
4,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
51,562,000 تومان
طبقه
3
اپارتمان فوق واقع در فاز3 شمال
✅جنب سیتی سنتر و نزدیک میدان استقلال
نماسنگ / هر طبقه 3 واحد
دارای گیت نگهبانی
✅دوخواب
فول امکانات
طبقه سوم
96 متر مفید
تراس رو به خیابان
✅بدون مشرف
✅پارکینگ مسقف/ پارکینگ مهمان
✅سندتک برگ
✅تخلیه یک ماهه
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
کارشناس امور ملکی شما: خانم آقازاده
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت