تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان قدرالسهمی

فروش آپارتمان قدرالسهمی

1 روز پیش در فرمانیه

متراژ
265
ساخت
1375
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏150,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏566,037,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
واحد مسکونی قدرالسهم

265 متر بنای مفید

4 خواب خوش نقشه

1 پارکینگ اختصاصی

200 متر قدرالسهم ارزشمند از 530 متر زمین

جنوبی در بهترین لوکیشن فرمانیه

1 طبقه از 3 طبقه – سهم عالی و آینده دار

مناسب سکونت و سرمایه گذاری مطمئن

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.