تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان/ لوکس امام موسی کاظم

فروش آپارتمان/ لوکس امام موسی کاظم

6 روز پیش در شهرک مفیدی

متراژ
180
ساخت
1403
قیمت کل
‏23,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
هو الرزاق
«کارگزاری املاک مرکزی اسلامشهر »
✨مرکز ملک ما هستیم

✔️موقعیت واحد:اسلامشهر خیابان امام موسی کاظم
✔️متراژ:180متر مربع
✔️تعداد اتاق:3 عدد
✔️پذیرایی مربع
✔️طبقه 4
✔️فروشنده واقعی آماده
✔️فول امکانات
✔️دارای پارکینگ و انباری و آسانسور
✔️محله ای آرام و دلنشین
✔️نزدیک به فروشگاه های زنجیره ای و مراکز خدمات رفاهی
✔️فاصله تا فضای سبز 5 دقیقه

✔️واحد های مناسب و با قیمت های متنوع موجود می باشد جهت اطلاع و مشاوره تماس حاصل فرمایید.

✔️ لطفاً قبل از تماس کد آگهی را به خاطر بسپارید.
✔️بازدید به اتفاق خانواده امکان پذیر می باشد.
✔️موقعیت حدودی ملک داده می شود.

«مشاور شما آقای فضلی