تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان مجتمع جنت

فروش آپارتمان مجتمع جنت

2 روز پیش در شهرک مخابرات

متراژ
67
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,582,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
فروش آپارتمان مجتمع مسکونی جنت یک خوابه متراژ 67 متر کاغذ دیواری کف لمنیت سینگ و شیرآلات عوض شده نگهبانی 24ساعته فضای سبز