تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان مسکن مهر 78 متری 2 خواب

فروش آپارتمان مسکن مهر 78 متری 2 خواب

9 ساعت پیش در آستانه اشرفیه

متراژ
78
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,461,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
3
꧁꧂بنام خداوند جان آفرین و روزی دهنده ꧁꧂

* درود بر شما سروران گرانقدر *

✅ فروش آپارتمان

✓ واحد 78 متری
✓ فول امکانات
✓ تعداد اتاق استراحت:دو خواب
✓ 3 طبقه ،6 واحد
✓طبقه همکف / اول / دوم
✓ هرطبقه 2 واحده بدون دیوار مشترک
✓ انباری داخل واحد
✓ سرویس حمام و دستشویی جدا از هم
✓ دارای نگهبان شبانه روزی کاملا ایمن
✓ سازه تیرآهن 18ضد زلزله
✓ محوطه وسیع دارد
✓ویوی بینظیر
✓ پارکینگ ندارد ولی جای پارک چندین خودرو دارد
✓ دسترسی آسان بتمامی نیازهای روزمره
✓ تاکسی خور برای رفت و آمد آسان و بدون دغدغه
✓ قابلیت رهن کامل تاحدود 600میلیون تومان
قیمت 3 میلیارد تومان

⭕ لازم بذکره باتوجه به وضعیت فعلی بازارمسکن احتمال افزایش قیمت ملک مذکور از جانب مالک محترم میسرمیباشد⭕

✔️ جهت استعلام قیمت بروز کسب اطلاعات بیشتر
هماهنگی،بازدیدهمچنین دریافت فایلهای مستقیم
و مشابه دیگر متناسب با بودجه و سلیقه مدنظرشما عزیزان اعم از:

خرید_فروش_رهن_اجاره / ویلا_زمین_خانه_مغازه

٪لطفا با ما در ارتباط باشید٪

*مشاوره تخصصی حوزه امور ملکی آقای میرزایی*

اینستاگرام amlak.mirzaye@