تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان مسکونی 2 خواب 90 متر معلم 8 دی

فروش آپارتمان مسکونی 2 خواب 90 متر معلم 8 دی

1 روز پیش در صفاری

متراژ
92
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,652,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
فروش واحد آپارتمان مسکونی 92 متری دو خواب

واقع در بلوار معلم ، 8 دی

موقعیت و دسترسی های بسیار عالی در منطقه

✅ 3 طبقه
✅ طبقه دوم
✅️ تکواحدی
❌️ پارکینگ ندارد
✅ متراژ با مشاعات 92 متر
✅ متراژ مفید 90 متر
✅ نورگیر عالی
✅️ ساختمان دوبر
✅ 2 خواب و خواب کمد دار
✅ بالکن دار
✅ کف واحد کلا سرامیک
✅ سقف گچبری
✅ کابینت های آشپزخانه ام دی اف و چوب دست ساز
✅ دسترسی ها در منطقه عالی
✅ هود
✅ گاز
✅ گرمایش شومینه به همراه شوفاژ
✅ آیفون تصویری
✅️ سرویس ایرانی و فرنگی
✅️ سال ساخت 1383
✅️ مشاعات بسیار تمیز و چشم گیر
✅️ سند تکبرگ و آماده انتقال
✅️ قابلیت دریافت وام مسکن تا مبلغ 1/080 میلیارد تومان

‼️ واحد تخلیه می باشد
‼️ مالک فروشنده واقعی هست و مالکیت آماده ی نقل و انتقال می باشد

جهت هماهنگی و بازدید:
ساعت تماس 10 صبح الی 10 شب

>>>>> املاک آمارد