تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان معلم

فروش آپارتمان معلم

1 هفته پیش در جهاد

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
‏13,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,869,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⭕کارشناس (خرید، فروش، اجاره) کشتکار ⭕

یک فرصت واقعی برای خریداران حرفه ای
آپارتمان 115 متری دوخوابه، با نقشه ای فوق العاده مهندسی شده؛ تمام فضاها بدون پرتی، نورگیر و بسیار دلباز.

قرارگیری در طبقه دوم ساختمان 4 واحدی تک واحدی، با ویوی ابدی و آرامش کم نظیر.

آسانسور، پارکینگ اختصاصی، مشاعات تمیز و واحد کاملاً تخلیه؛ آماده تحویل فوری.

این واحد به ندرت در این محدوده پیدا می شود و برای سکونت و سرمایه گذاری یک انتخاب مطمئن محسوب می شود.

⭕فرصت محدود — جهت هماهنگی بازدید با کارشناسان ما تماس بگیرید⭕

⭕دپارتمان املاک باراد ⭕
دور میدان مادر

⭕کارشناس (خرید، فروش، اجاره) کشتکار ⭕