تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان نوساز 95متری با تمام امکانات کیاشهر

فروش آپارتمان نوساز 95متری با تمام امکانات کیاشهر

1 روز پیش در کیاشهر

متراژ
95
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,263,000 تومان
طبقه
4
⚪بهترین ها را از ما بخواهید⚪

❗800تومن رهن میره
800تومنم میتونی وام بگیری

فروش آپارتمان نوساز :
به متراژ 95 متر مربع، دارای دو خواب، ساخت 1404، جنس کف سرامیک، طبقه چهارم، دارای بالکن، پارکینگ بدون مزاحم ، آسانسور، انباری، درب پارکینگ ریموتی، درب واحد ضدسرقت،مشاعات سنگ ،نما سنگ،سقف گچ بری و کناف،گرمایش پکیج و شوفاژ، پنجره های دوجداره UPVC، شیرآلات اهرمی ، هود ، سینک دوقلو ، گاز رو میزی ، کابینت و کمد دیواری MDF ، آیفون تصویری ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ، واقع در مرکز شهر ،دارای سند تک برگ

30 دقیقه تا لاهیجان
20 دقیقه تا انزلی
1 ساعت تا رشت

✅مشاوره رایگان✅

☑️برای خرید امن ملک با شرایط استثنایی چند ماهه با من تماس بگیر، ملک مدنظرت پیش منه✌️
☑️برای دیدن فایل های مشابه این آگهی و ملک های مناسب خودت با من تماس بگیر، ضرر نمیکنی
☑️برای فروش و معاوضه ملک و زمین خودتون هم میتونید روی من حساب کنید، چه در بندرکیاشهر باشه یا هرجای دیگه کشور

مدیر فروش : حامی

املاک حامین

⚜️املاک حامین ، حامی و امین شما در سرمایه گذاری موفق⚜️