تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان نوساز مدرن، فرشته

فروش آپارتمان نوساز مدرن، فرشته

3 روز پیش در الهیه

متراژ
370
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏480,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,297,297,000 تومان
طبقه
3
آشپزخانه فول فرنیش میله
370 متر
3خواب مستر
3 پارکینگ
دارای مشاعات کامل آبی، سالن ورزش، سالن اجتماعات، روف گاردن