تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان نوساز کلید نخورده

فروش آپارتمان نوساز کلید نخورده

5 ساعت پیش در ساوه

متراژ
95
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,170,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,947,000 تومان
طبقه
4
✴️بنام الهه مهربانی✴️

⚜️املاک پارس⚜️

⭕مورد اول :
✅آپارتمان 95 متری کلید نخورده علوی کوثر
✅دو خواب
✅طبقه چهارم
✅دو واحدی
✅سند آزاد
✅قابلیت اخذ وام 1,200 میلیاردی
☑️قیمت : 6,170,000,000 تومان

⭕مورد دوم :
✅آپارتمان 98 متری نوساز کلید نخورده طالقانی زوج
✅دو خواب
✅طبقه اول
✅دو واحدی
✅300 میلیون پای سند
☑️قیمت : 7,840,000,000 تومان
ـ
✨فروش ملک خود را به ما بسپارید و خرید ملک مورد نظر خود را از ما بخواهید✨
ـ
✨مفتخریم با تیم حرفه ای خود بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم✨
⚜️مشاور ملکی شما فرهومند⚜️