تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان نوساز

فروش آپارتمان نوساز

2 هفته پیش در افسریه جنوبی

متراژ
71
ساخت
1401
قیمت کل
‏9,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏133,802,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚜️⚜️املاک بزرگ سپهر ⚜️⚜️

⚪️ 71متر
موقعیت جنوبی
⚪️ 2خواب
⚪️ ساخت 401

مشاوره ملکی شما ::::::::مجید مرادپور

آدرس املاک؟؟افسریه 15متری دوم بین 27/28 سپهر