تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان /نوسازوام دار/غرق نور

فروش آپارتمان /نوسازوام دار/غرق نور

3 روز پیش در نهاوند

متراژ
118
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,500,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️املاک شاهمرادی ⚜️
ـ. ـ
خوش قیمت
✔️فروشنده واقعی
❌برای استعلام قیمت فقط مراجعه به دفتر
✔️فروش اپارتمان وام دار هزینه اوراق پرداخت شده
⬆️فروش واحد متراژ
♦️خوش نقشه و خوش چیدمان
♦️دو طرف نورگیر ،پذیرایی و دو خواب غرق نور
♦️دسترسی عالی به هر انچه که نیاز دارید
♦️دارای ✅اسانسور و انباری سندی
✅پارکینک و بالکن بزرگ سندی
----------------------
⚜️مشخصات واحد :
118متر ،دو خواب ، سند تک برگ
سال ساخت 1404 ،کلن 5طبقه دو واحدی -10واحد
کف سرامیک ، مشاعات تا سقف سرامیک و بسیار لوکس
ـ
⚜️وام اوراق 350میلیون که هزینه اوراق آن پرداخت شده و پنج ماه از سود آن هم پرداخت شده ماهی 7میلیون قسط هست که از کل مبلغ کسر میگردد .
✴️بازدید همه روزه
✴️نمای رومی
✴️واقع در بهترین منطقه با لوکیشینی بی نظیر
✅ویو بسیار عالی

برای اطلاعات بیشتر
تماس یا به دفتر
مراجعه فرمایید .