تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان/واوان/غربی/شمالی

فروش آپارتمان/واوان/غربی/شمالی

2 روز پیش در شهرک واوان

متراژ
155
ساخت
1404
قیمت کل
‏10,230,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
️ املاک سفیر | مشاور علیرضا آجرلو ⚜️
خانه ای که دنبالش هستی، همین جاست!

مشخصات ملک جهت فروش :
⚜️غربی⚜️
منطقه مناسب و عالی برای سرمایه گذاری و خریدی ایمن و سکونتی ارام و لذت بردن از زندگی
لوکیشن دسترسی عالی به بلوار اصلی

امکانات:
✅واحد فوق بسیار عالی اعم از :
✅155متر بنای مفید بدون پرتی
✅پذیرایی خوش چیدمان
✅شمالی
✅قابلیت رهن تا 1میلیارد و 500
✅بهترین متریال و مشاعات
✅نما حرفه ای
✅یکی از پر هزینه تذین ساختمان واوان
✅دو واحدی
✅3خواب

ویژه خریداران محترم:
فایل های متنوع متناسب با بودجه و سلیقه شما موجود است.
برای بازدید سریع و انتخاب بهتر با ما در تماس باشید.
✨ انجام کلیه خدمات مشاوره و قرارداد اجاره با دقت و اطمینان کامل ✨

املاک سفیر | علیرضا آجرلو
با ما آسوده و مطمئن خرید کنید!