تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان کلید نخورده رسالت

فروش آپارتمان کلید نخورده رسالت

22 ساعت پیش در آباده

متراژ
110
ساخت
1405
قیمت کل
‏485,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,409,000 تومان
طبقه
2
✨به نام روزی دهنده بی منت✨
فروش آپارتمان
تاریخ انتشار: 1405/02/23
مشخصات
خیابان رسالت
110متر
ـ
جهت پاسخ به سوالات شما عزیزان و مشاهده فایل های بیشتر تماس حاصل فرمایید
مدیریت : مسعود مقامی
گروه مشاورین املاک کارینو
املاکی به وسعت شهر