تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان کلید نخورده

فروش آپارتمان کلید نخورده

1 هفته پیش در شریف‌آباد

متراژ
131
ساخت
1404
قیمت کل
‏4,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏34,351,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش آپارتمان 131 متری نوساز و کلید نخورده!

اگر به دنبال سکونت در خانه ای مدرن، با امکانات عالی و بدون دردسر هستید، این واحد مخصوص شماست.

مشخصات فنی:
• مساحت: 131 متر (دو خوابه و نورگیر عالی)
• وضعیت: نوساز، کلید نخورده (کاملاً مدرن)
• امکانات رفاهی: آسانسور، انباری، پکیج
• تجهیزات ویژه: جاروبرقی مرکزی، پنجره دو جداره
• کیفیت ساخت: کف سرامیک مرغوب و نورگیری بی نظیر

موقعیت: بسیار عالی و مناسب وبی سروصدا برای زندگی خانوادگی
قیمت متری 35 تومن

⚠️ فقط برای مشتریانی که به دنبال کیفیت هستند.