تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان یک خوابه فرانسوی ساز

فروش آپارتمان یک خوابه فرانسوی ساز

1 سال پیش در شیراز

متراژ
83
ساخت
قبل از 1370
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬168٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
4
باسلام.
فروش آپارتمان یک خوابه حدودا 83متری معالی آباد ورودی پارک ملت طبقه 1
دارای
✨ سالن و نورگیر عالی
✨خواب 12متری دارای کمد دیواری
✨کابینت ام دی اف
✨ورودی مجتمع نزدیک به پارک ملت
✨نیمه بازسازی شده
✨ درحال حاضر 150با12م اجاره می باشد
✨ تخفیف جزیی
✨دسترسی به معالی آباد وفرهنگشهر آسان
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
فایل موجود جهت فروش
آپارتمان بر معالی آباد سند مسکونی موقعیت اداری یک خوابه 75متری قیمت 5700
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
املاک زارعی
معالی آباد مجتمع تجاری اداری آفتاب کوچک طبقه همکف پلاک 4