تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان167متری آفتاب امیرکبیر

فروش آپارتمان167متری آفتاب امیرکبیر

2 هفته پیش در سفیر شمالی

متراژ
167
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,838,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
7
درود ...
فروش واحد آپارتمان 3خواب 167متری
طبقه سوم 35واحدی ساختمان ماهان
ده سال ساخت که با متریال عالی خارجی بازسازی کامل شده
یک اتاق مستر وبالکن کف لمینت آلمانی
کابینت های گلاس سالن بزرگ و اتاق های استاندارد با کمدهای عمیق ...
واحد سرنبش ساختمان و ذوب نورگیر شمالی شرقی با دو لاین آسانسور
سند تک برگ 150متر مفید 13متر پارکینگ 4متر انباری لوکیشن و دسترسی عالی به امیرکبیر باهنرباغ حوض سفیر وسرباز و...
عکس و فیلم واحد گواه همه چیز هست ...
مالک فروشنده و منعطف...
با همکاران محترم املاک همکاری میشود.