تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان58متری/خوش نقشه/ تاپ لوکیشن منطقه

فروش آپارتمان58متری/خوش نقشه/ تاپ لوکیشن منطقه

1 هفته پیش در ابوذر (منطقه ۱۵)

متراژ
58
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏129,310,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚡⚡⚡⚡مجموعه املاک انتخاب ⚡⚡⚡⚡
⚜ ⚜ ⚜ ⚜ ⚜

✅ 58متر✔
✅ 2خواب✔
✅ طبقه چهارم✔
〰️〰️〰️〰️〰️
*️⃣ انباری سندی(جاداروبزرگ)✔
*️⃣ تاپ لوکیشن منطقه✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
✴ پذیرایی بدون پرتی(مناسب هرنوع چیدمان)✔
✴ سالن پرده خور(آفتاب مهمان همیشگی شما)✔
✴ اتاق خواب بزرگ(مناسب هرنوع تخت 2نفره)✔
✴ آشپزخانه شکیل(درخور بانوی ایرانی)✔
✴ کابینت جاداروعمیق✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
❇ نما سنگ ✔
❇ مشاعات تمیز✔
❇ گذر کوچه12متری پهن✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⚠️دوندگی لازم نیست فقط اقدام کنید✔
⚠️ قابلیت رهن تا مبلغ 900میلیون✔
⚠️ قابلیت گرفتن وام تا مبلغ 1280میلیون✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

☑ سند تک برگ✔
☑ بااولین بازدید صاحبخانه شوید✔
☑ مالک فروشنده واقعی✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

♾ کارشناس منطقه: امیر ماهرخ ♾