تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان62متری دوخواب/فول امکانات/فلاح

فروش آپارتمان62متری دوخواب/فول امکانات/فلاح

4 روز پیش در فلاح

متراژ
62
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,774,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
______________املاک افشین ________________

⚜️⚜️⚜️آپارتمان 62 متری
⚜️⚜️⚜️دوخوابه
⚜️⚜️⚜️هرطبقه دو واحدی کلا 10واحد
⚜️⚜️⚜️گرمایش بخاری
⚜️⚜️⚜️تا1405/3/30مستاجر دارد.با مبلغ⬇️
⚜️⚜️⚜️600میلیون رهن و3میلیون اجاره
⚜️⚜️⚜️فوق العاده خوش خوش نقشه
⚜️⚜️⚜️سند تک برگ آماده انتقال
⚜️⚜️⚜️همین الان تماس بگیرید⬇️
⚜️⚜️⚜️افشین هستم مشاورشما