تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان64متری/واوان/استراتوس

فروش آپارتمان64متری/واوان/استراتوس

1 روز پیش در شهرک واوان

متراژ
64
ساخت
1393
اتاق
1
قیمت کل
‏3,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,875,000 تومان
طبقه
12
تعداد کل طبقات
12
(( بنام خداوند یکتا ))

✅ 64متر

✅ مشاعات تمیز
✅ نگهبانی 24ساعته
✅ سالن پرده خور
✅ دوربین مداربسته
✅ کمددیواری
✅ مبلغ 150میلیون ودیعه و اجاره ماهانه 4میلیون مستاجر
✅ محیطی دنج و آرام
✅خیابان پهن و دسترسی عالی
✅ فروشنده واقعی
⭐️ مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت

⚜️⚜️⚜️ مشاورین املاک کلهر ⚜️⚜️⚜️

✅مشتریان عزیز فایل های مشابه موجود می باشد

⭐️ مشارکت در ساخت،پیش فروش،رهن،اجاره،

✅ هدف ما خدمتگزاری به شما مشتریان گرامی میباشد
✅ثبت کد رهگیری برای انجام معاملات ملکی
✅با مجوز رسمی اتحادیه املاک
✅کارشناس امور ملکی و حقوقی در شهرک واوان
( امیر کلهر )