تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان64متری2خواب ورامین خیابان چمران

فروش آپارتمان64متری2خواب ورامین خیابان چمران

2 روز پیش در ورامین

متراژ
64
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏36,718,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
2
✔آپارتمان 64متری

✔دو خواب /کمد دیواری

✔کف سرامیک/کابینت mdf

✔مناسب سرمایه گذاری

⚜کد فایل 3254

⭐️⭐️⭐️شایان مسکن⭐️⭐️⭐️
مدیریت: فاضل شیرازی
آدرس املاک: بلوار رسالت شهیدزواره نبش کوچه هنرمند
✨مشاوره رایگان باوکیل ✨ پایه یک دادگستری مستقر در دفتر املاک جهت انجام معاملات ملکی

⚜️برای دیدن سایر فایلها در انتهای آگهی از قسمت همه آگهی ها دیدن فرمایید⚜️