تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان79متری/اسلامشهر/باغفیض/آسانسور

فروش آپارتمان79متری/اسلامشهر/باغفیض/آسانسور

17 ساعت پیش در زرافشان

متراژ
79
ساخت
1396
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,240,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,987,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
با سلام خدمت مشتریان و همشهریان عزیز املاک اسلامشهر،برای بازدید و استعلام از قیمت سریعا تماس بگیرید

✅آپارتمان 79متری واقع در باغفیض
✅انباری
✅آسانسور
✅غرق نور
✅کابینت ام دی اف
✅8واحدی
✅قابلیت رهن تا مبلغ 800میلیون
✅بسیار شیک و تمیز

املاک اسلامشهر خدمتگزار شما عزیزان که با لطف شما عزیزان رتبه اول منطقه رو کسب کردیم در بهترین و نازلترین قیمت در امور رهن،اجاره،خرید،فروش،مشارکت در ساخت با نیروهای متعهد هستیم

ارادتمند شما

مجیدی