تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش اداری 62 متری،میدان هفت تیر

فروش اداری 62 متری،میدان هفت تیر

1 سال پیش در نسیم شهر

متراژ
62
ساخت
1396
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬110٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬032٬000 تومان
سند اداری
دارد
طبقه
4
*********مهندسین و مشاورین املاک امیری********

فروش واحد اداری سنددار در موقعیت عالی!

✅ متراژ: 62 متر مربع
✅ کاربری: اداری با سند رسمی
✅ موقعیت: مرکز شهر میدان هفت تیر
✅ امکانات: آسانسور، لابی، نگهبانی 24 ساعته
✅قابل معاوضه با خودرو و واحد مسکونی و ویلایی
❇️قابلیت رهن به مبلغ 400میلیون تومان

فرصتی ایده آل برای پزشکان، وکلا، شرکت ها و استارتاپ ها!

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید بع لوکیشن درج شده در آگهی(پشت مصلی خیابان رمضانی روبه روی کوثر 5 املاک امیری)مراجعه فرمایید.