تائید

فروش اداری 93 متری در ونک

11 ماه پیش در ونک

متراژ
93
ساخت
1396
قیمت کل
16٬740٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
180٬000٬000 تومان
طبقه
3
سلام
بهزادهستم
مشاور شما در امور ملکی

آپارتمان 93 متر
2 خواب
موقعیت ادرای
در 5طبقه 2 واحدی
طبقه 3
امکانات کامل
سرایدارمقیم
البته واحد کنار هم موجود میباشد
قابلیت تجمیع دارد
روی هم 186 متر
دسترسی عالی
مناسب کار و سرمایه گذاری