تائید

فروش اداری فرهنگشهر 128 متر

2 هفته پیش در فرهنگ شهر

متراژ
128
ساخت
1401
قیمت کل
‏26,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏208,437,000 تومان
طبقه
4
_ بر فرهنگشهر
_ یکی از ساختمون های برند فرهنگشهر
_ واحد تکمیل
_ مناسب انواع مشاغل لوکس
————————————
_ سند اداری
_ 128 متر
_ فلت
_ طبقه 4
————————————
_ ادرس املاک : رحمت آباد رو به روی کوچه 39 قصردشت املاک نیکارا