تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 118متری خواص وویژه کلید نخورده

فروش اپارتمان 118متری خواص وویژه کلید نخورده

1 هفته پیش در شهرک بنفشه

متراژ
118
ساخت
1402
قیمت کل
‏11,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,457,000 تومان
طبقه
8

√انتقال بنام خریدار محترم می باشد.

√اپارتمان 118متری کلید نخورده
√در طبقه هشتم دو خواب و دونبش
√افتاب صبح وبعدازظهر
√ ویو از دوطرف باز وابدی. دو تراس کاربُردی

√ اسانسور نفر بر+باربری
√لابی. سرایداری مقیم. نگهبانی 24ساعته
√سالن اجتماعات وگیم بانوان.

√اب ذخیره . برق اضطراری
√دوربین مدار بسته.
√پارکینگ سندی وانباری 7مترنزدیک هم
√پلاک خوان پیشرفته
√هایپر مارکت بزرگ+کافه که تمامآ برای
√ استراحت واسایش ساکنین و شما √وخانواده گرامیتان بر قرار گردیده

√رهن کامل این واحد1/400یک میلیاردو
√چهار صد میلیون می باشد

مشاور تخصصی شما: تاج هستم
درخدمت شما عزیزان با فایل های
متنوع
حتمآ تماس بگیرید.
.