تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 125 متری+حیاط اختصاصی/سفیر شمالی

فروش اپارتمان 125 متری+حیاط اختصاصی/سفیر شمالی

2 روز پیش در درکی

متراژ
125
ساخت
1405
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏10,370,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,960,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
5
♻️دپارتمان تخصصی املاک خانه های رویایی♻️

125متر +حیاط اختصاصی
پارکینگ اختصاصی
صفر خام
2ماه دیگه تحویل میدن
واحد آینده دار برای سرمایه گذاری

⭕قیمت مقطوع هست عزیزان تخفیف جزعی پای معامله⭕

کارشناس منطقه :اقای کنانی

♻️دپارتمان تخصصی املاک خانه های رویایی♻️