تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 132 متری/دوخواب/فول بازسازی

فروش اپارتمان 132 متری/دوخواب/فول بازسازی

3 روز پیش در باغ فدک

متراژ
132
ساخت
1388
قیمت کل
‏6,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,757,000 تومان
طبقه
4
لطفا دقت بفرمایید توضیحات رو❗️
اپارتمان 132متری بازسازی شده
5طبقه 5واحدی
انباری آسانسور دارد
محیطی آرام همراه با نگهبانی 24ساعته
❗️سندهای کل مجتمع در دستور اقدام میباشد ودر حال حاضر این واحد به صورت قولنامه یی بفروش میرسد و در محضر ثبت وبه نام خریدار میگردد