تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 143 متری نوساز در فرهنگ رویان

فروش اپارتمان 143 متری نوساز در فرهنگ رویان

6 روز پیش در رویان

متراژ
143
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,902,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
کد4033
اپارتمان نوساز کلیدنخورده
143 متری 3 خواب 2 مستر
سند تک برگ
طبقه3
طبقه 5
تراس قابل چیدمان
ویو بی نظیر

برای اطلاعات بیشتر با بنده تماس بگیرید

سیما خسروی
عضو هلدینگ هما علی نژاد