تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 150 متری نوساز فولادشهر

فروش اپارتمان 150 متری نوساز فولادشهر

2 هفته پیش در فولادشهر

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏10,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
6
سلام

***** فایل اکازیون *****

150 متر 3 خواب
فول امکانات
کلید اول تحویل چن ماهه
طبقه 5 از 6
پارکینگ تک فرمان
شرایط پرداخت منعطف

سالن بزرگ 50 متری
اتاق خواب ها هر 3 کمد دیواری
اشپزخانه فول کابینت هایگلاس
تراس بزرگ رو ب نما و تراس دوم
مشاعات از کف پارکینگ تا سقف بام سنگ
نما مدرن به روز با معماری درجه یک
تاپ لوکیشن فاصله فقط یک خیابان با اصلی

اطلاعات بیشتر »»» تماس

کسرا حیدرپور