تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 150 متری

فروش اپارتمان 150 متری

1 هفته پیش در نسترن غربی

متراژ
150
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏13,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,666,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
املاک مدرن
✳️واحد و ساختمان بسیار شیک✳️

⚜️مشخصات ملک:
✅150 متر
✅طبقه سوم
✅3 خواب 1 خواب مستر
✅فول امکانات
✅تراس
✅واحد رو به آفتاب
✅پارکینگ ، انباری و آسانسور

⚜️مشخصات اپارتمان:
✅ساختمان جنوبی 3 نبش
✅5 طبقه 15 واحد
✅لابی
✅روف گاردن بسیار شیک
✅لوکیشن فوق العاده
____________________
✔️قابلیت رهن تا 1/800/000/000