تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 162 متر سند دار

فروش اپارتمان 162 متر سند دار

2 هفته پیش در صفادشت

متراژ
162
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏7,290,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏45,000,000 تومان
✨مشاور و معتمد شما: خانم خاوری✨

فرصت ویژه فروش واحد 162 متری سوپر لوکس – سه خواب واقعی

اگر به دنبال یک آپارتمان لاکچری، نوساز و کم نظیر هستید، این واحد 162 متری می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

واقع در کوچه 12 متری آرام و خوش دسترسی، با بافت جدید و شیک.

مشخصات برجسته ملک:

سالن بسیار بزرگ، دلباز و نورگیر با پنجره های سرتاسری
سه خواب استاندارد با دو اتاق دارای کمد دیواری بزرگ و کاربردی
دو سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
آشپزخانه فول امکانات: گاز رومیزی، کابینت بندی کامل و شیک
آیفون تصویری، آسانسور، پارکینگ اختصاصی و انباری اختصاصی
سند تک برگ آماده انتقال
واحد خواستنی و خوش نقشه
شرایط استثنایی:

700 میلیون تومان رهن مستاجر که مستقیماً از مبلغ کل کم می شود.

فرصتی بسیار مناسب برای خریداران نقدی و سرمایه گذاران