تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 180 متری سه خواب تک واحدی

فروش اپارتمان 180 متری سه خواب تک واحدی

1 هفته پیش در شهرک سراج

متراژ
180
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏11,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,888,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خالق هستی
رکورد سرعت فروش ملک
تاپ لوکیشن برند منطقه
✔️فروش ویژه آپارتمان 180 متر 3 خوابه
✔️سالن خوش نقشه بزرگ قابل چیدمان نورگیر عالی از جنوب
✔️آشپزخانه خوش نقشه
✔️اتاق خواب های 16متری دارای کمد دیواری های بزرگ و جا دار
✔️قیمت عالی و کارشناسی شده
✔️کاغذ دیواری
✔️گاز صفحه ای و هود لمسی
✔️ قابلیت وام
✔️ قابلیت رهن بالا
✔️مشاور ملکی شما :علیزاده
✔️ دارای تراس بزرگ با قابلیت چیدمان خوب
✔️ملک های فروش و مشارکت خودتان را به ما بسپارید
____
گروه مشاورین و متخصصین املاک موسی تیمی قوی با سابقه درخشان در خرید و فروش و مشارکت در ساخت در شیراز......
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
آدرس املاک باهنر جنوبی زاگرس شرقی 100 قبل از چهار راه پاییز املاک موسی
٪
⚜️  پایین آگهی روی قسمت همه آگهی های کسب و کار کلیک کن تا همه ملک های فروشی موجود در املاک موسی رو ببینی⚜️