تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 185 متری خیابان ملاصدرا ( مردوایج )

فروش اپارتمان 185 متری خیابان ملاصدرا ( مردوایج )

1 هفته پیش در سعادت‌آباد

متراژ
185
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
‏40,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏216,216,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
2
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
12
باعرض سلام
---------------------------

* اپارتمان 185 متری خیابان ملاصدرا مرداویج*
*دو کله نور ( شمالی و جنوبی )*
*ویو ابدی کوه صفحه و بینظیر *
*طبقه ( ششم دو واحدی ) *

* فول باسازی شده با بهترین متریال روز *
*سه خوابه ( مستر دار کمد دیواری سرتاسری )*
*سیستم سرمایش و گرمایش چیلیر ایتالیایی *
*فول امکانات ( پارکینگ / انباری / اسانسور / لاندری ) *

------------------------
فروشنده واقعی
فروش فوری

----------------------------------------
مشاورین املاک خانه نو
مشاور عسگری