تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 202متر/فول لاکچری/میدان بسیچ

فروش اپارتمان 202متر/فول لاکچری/میدان بسیچ

1 روز پیش در اردبیل

متراژ
202
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏148,514,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜املاک ایرانی ⚜
فروش واحد آپارتمان 202متر
-----------===========---------
مشخصات
✅کابینت و کمد آنتیک
✅پکیچ ورادیاتور
✅اتاق خواب3،اشپزخانه سرد وگرم

》بمدیریت: وحید پورایرانی《