تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 217 متری جنوی سه خوابه نوساز

فروش اپارتمان 217 متری جنوی سه خوابه نوساز

2 هفته پیش در چنچنه

متراژ
217
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏39,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏179,723,000 تومان
طبقه
4
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با درود
فروش یک واحد سه خوابه 217 متری
جهت بازدید لطفا تماس بگیرید