تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 250 دستگاه

فروش اپارتمان 250 دستگاه

2 هفته پیش در بندر امام خمینی

متراژ
71
ساخت
1385
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,211,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش یک واحد اپارتمان 250 دستگاه 71 متری
دو خواب همراه لا کمد دیواری
کابینت هایگلاس
پارکینگ دار مشاع در سند قید شده
کامل کاغذ دیواری شده
طبقه اول
از همه لحاظ با میلقی که گذاشتم عالیه
350 میلیون در حال حاضر مستاجر ساکنه
ادرس 250 دستگاه بهشتی 5
---------------------------------------------------------------
صداقت ،عملکرد موثر،امانت داری وبهبودمستمر بهره وری از خصوصیات بارز ما در مشاوراملاک مسعودی میباشد*
کد رسمی 19

خرید
فروش
رهن
اجاره
پیش فروش
مشارکت در ساخت وساز
آدرس دفتر:بلوکیا،روبروی آزمایشگاه دکتر زبید، جنب کارواش دلفین،خیام یک