تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 56 متری/ وحیدیه

فروش اپارتمان 56 متری/ وحیدیه

6 روز پیش در زرکش

متراژ
56
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,107,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️NEW HOME GOLDEN HOME⚜️
⚜️املاک خانه طلایی ⚜️
⚜️فروش اپارتمان 56 متری تک خواب
⚜️چهار طبقه تک واحدی
⚜️انباری اختصاصی
⚜️لوکیشن عالی
⚜️نورگیر مستقیم با ویو عالی
⚜️بدون یک سانتیمتر پرتی سالن مربع قابل چیدمان
⚜️دسترسی آسان به مترو ، BRT، پارک و اتوبان های صیاد و امام علی
------------------------------------------------------------------------
مشاور شما احد کبیر
⚜️ فایل های مشابه با بودجه و سلیقه شما در رنج قیمت های مختلف موجود می باشد⚜️