تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 75متری/تکواحد/دوپارکینگ/گلسار/104

فروش اپارتمان 75متری/تکواحد/دوپارکینگ/گلسار/104

10 ساعت پیش در گلسار

متراژ
75
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏119,733,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
کد 3228

✅️مشاورین املاک برج گلسار
✅️ادرس دفتر: گلسار روبروی خیابان 92

✅️دو خواب کمددیواری
✅️دارای مستاجر با مبلغ 850 میلیون تومان
✅️قابلیت گرفتن وام اوراق

جهت اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید
احمدی املاک برج گلسار