تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 80متری سبزدشت

فروش اپارتمان 80متری سبزدشت

1 روز پیش در بهارستان

متراژ
80
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,960,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
فروش یک واحد 80متری 2خواب واقع در سبزدشت گلهای دوم
واحد دارای کابینت کمد دیواری پکیج کولر عود نور مخفی
دوکله نور گیری عالی