تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 93متری تک واحدی

فروش اپارتمان 93متری تک واحدی

1 هفته پیش در نازی‌آباد

متراژ
93
ساخت
1397
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,620,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,946,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
فروش اپارتمان 93متری تک واحدی

✅دارای اسانسور وبالکن
✅کابینت بندی گلس گاز رومیزی هود لمسی
✅پذیرایی یک تیکه مناسب هر نوع چیدمان
✅اتاق خواب ها تختخور دارای کمد دیواری

✅ساختمان خلوت و کم واحد
✅دسترسی عالی
✅سند تک برگ مدارک تکمیل
کدفایل:50928

مشاور اقای امیدی: فعال در منطقه

فایل های خود را به ما بسپارید تا در اسرع وقت به سرانجام برسد

گروه مشاورین املاک کارو(بوجاری)
پیشرو در ارائه خدمات مسکن در مناطق 16و19