تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان تک واحدی خ ملک 110 متری

فروش اپارتمان تک واحدی خ ملک 110 متری

1 روز پیش در اراک

متراژ
110
ساخت
1399
قیمت کل
‏18,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏166,363,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
با سلام
اپارتمان 4 سال ساخت
110 متری تک واحدی دوبر کوچه و خیابان 10 متری
2 خواب پارکینگ انباری اسانسور تراس
قلب ملک لوکیش کوچه جوادی روبروی 12 متری ملک
تجهزات کامل
کاغذ دیواری ترک
کابینت منبران کامل
جاکفشی ام دی اف
اسانسور 5 نفر
کولر گازی کف سرامیک
چیدمان بی نقص
نقش و معماری بدون مشابه
سالن پذیرای قابلیت دو دست مبل راحتی واستیل
سال بزرگ و پر نور افتاب گیر
نما رومی
طبقه 4 از 4 طبقه