تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان دوخواب

فروش اپارتمان دوخواب

1 هفته پیش در سفیر شمالی

متراژ
100
ساخت
1389
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏64,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏640,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
فروش اپارتمان دوخوابه
100متری
واقع در شیراز بلوار امیر کبیر کوچه 17
از صفر باز سازی شده و مرتب
دارای انبار
سند دفترچه شرکت و تعاونی و محضری انتقال پیدا میکند
باز دید 8صب تا 10شب
واحد تخلیه و اماده سکونت میباشد زیر قیمت بازار ب علت نیاز مالی