تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان سندار شرایط عالی ابریشم

فروش اپارتمان سندار شرایط عالی ابریشم

2 هفته پیش در شهر قدس

متراژ
56
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,370,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,321,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
♾️ الهی به امیدتو
✳️ فروش اپارتمان سنددار در شهرقدس
✴️ سند تک برگ عرصه و عیان (طلق)
❇️ خوش نقشه ترین واحد در شهرک ابریشم

⭕️ قسمت پایین گزینه همه اگهی های کسب وکار کلیک کنید و اگهی های مشابه رو مشاهده فرماید ⭕️

❌️پیش فروش اپارتمان سنددار و قولنامه یی موجوده❌️

⚕️شرایط پرداخت:

♦️ مبلغ قابل پرداخت نقد : 2.370 میلیارد تومان
♦️ مبلغ قابل دریافت وام : 1.080 میلیارد تومان
♦️ مبلغ قابل دریافت رهن : 300 میلیون تومان

⬅️ مشخصات

✔ 56 متر بدونی پرتی
✔ تک خواب بزرگ و نورگیر
✔ تراس و کمد دیواری
✔ پاگردهای بسیار بزرگ
✔ دسترسی عالی به مراکز خرید
✔ دسترسی سریع به تاکسی رانی
✔ و....

》》》》》》وام روی سند موجوده اماده انتقال 《《《《《《

》》》》》》مشاوره و بازدیدرایگان《《《《《《

☎️ جهت اطلاع از اخرین قیمت ها و سپردن فایل های فروش و اجاره خود باما در تماس باشید.

⚜️ ایجنت و کارشناس رسمی مستغلات : جعفری

⛔️املاک محترم تماس نگیرد.