تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان سه خواب/ جنوبی / صفر /04 14 تختی

فروش اپارتمان سه خواب/ جنوبی / صفر /04 14 تختی

3 روز پیش در درکی

متراژ
140
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏14,840,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خالق هستی
رکورد سرعت فروش ملک
تاپ لوکیشن برند منطقه
✔️فروش ویژه آپارتمان 140متر 3 خوابه
✔️سالن خوش نقشه و مربعی شکل نورگیر عالی
✔️آشپزخانه خوش نقشه
✔️اتاق خواب های 12 متری دارای کمد دیواری های بزرگ و جا دار
✔️قیمت عالی و کارشناسی شده
✔️بابهترین متریال درجه یک
✔️ 700 تحویل
✔️300 سند
✔️تحویل دوماه اینده
✔️ فروشنده واقعی منعطف
✔️مشاور شما ،:علیزاده
✔️ملک های فروش و مشارکت خودتان را به ما بسپارید
____
گروه مشاورین و متخصصین املاک موسی تیمی قوی با سابقه درخشان در خرید و فروش و مشارکت در ساخت در شیراز......
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
آدرس املاک باهنر جنوبی زاگرس شرقی 100 قبل از چهار راه پاییز املاک موسی
٪
⚜️  پایین آگهی روی قسمت همه آگهی های کسب و کار کلیک کن تا همه ملک های فروشی موجود در املاک موسی رو ببینی⚜️