تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان شخصی ساز 97 متری در الهیه

فروش اپارتمان شخصی ساز 97 متری در الهیه

3 روز پیش در تبریز

متراژ
97
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,195,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سـامـانــه تخصصی شاهان ملک

▫️97متر
▫️جنوبی
▫️2خواب نورگیر
▫️طبقه 3
▫️بدون آسانسور
▫️پارکینگ مشخص
▫️ انباری
▫️ بالکن
▫️تک واحد
▫️در مرغوب ترین جای الهیه

️سند ششدانگ (قابلیت اخذوام)
️درصورت کمبود بودجه قابلیت واگذاری برای رهن تا سقف 1 میلیارد

️جهت بررسی فایل های مشابه با ما تماس بگیرید
----------------------------------------------------------------
️خرید و فروش آنی ملک خود را بدون واسطه به ما بسپارید

⚜️مشاور شما محمودی هستم⚜️