ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش اپارتمان /شخصی ساز
2 هفته پیش در فاز 1 مهستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3,380,000,000 تومان
قیمت هر متر
37,555,000 تومان
طبقه دوم
90متری پارکینگ انباری
وقت شما و ما ارزشند است
بهترین موردها را با بودجا شما برای شما میخریم
مشاور آور
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت