ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش اپارتمان فوق العاده امامزاده
2 هفته پیش در شهر قدس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
109
ساخت
1404
قیمت کل
5,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
48,623,000 تومان
طبقه
1
✴️ واحد تخلیه و بازدید ازاد میباشد
⭕️ قسمت پایین گزینه همه اگهی های کسب وکار کلیک کنید و اگهی های مشابه رو مشاهده فرماید ⭕️
❌️پیش فروش اپارتمان سنددار و قولنامه یی موجوده❌️
⚕️شرایط پرداخت:
♦️ مبلغ قابل پرداخت نقد : 5.300 میلیارد تومان
♦️ مبلغ قابل دریافت رهن : 1 میلیون تومان
⬅️ مشخصات
✔ 109 متر بدونی پرتی
✔ 2 خواب بزرگ
》》》》》》مشاوره و بازدیدرایگان《《《《《《
☎️ جهت اطلاع از اخرین قیمت ها و سپردن فایل های فروش و اجاره خود باما در تماس باشید.
⚜️ ایجنت و کارشناس رسمی مستغلات : جعفری
⛔️املاک محترم تماس نگیرد.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت