تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان

فروش اپارتمان

2 هفته پیش در شهرک رادانی‌پور

متراژ
92
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,217,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
با سلام یک واحد اپارتمان در ردانی پور بر خیابان بلوار نبوت طبقه دوم دو نبش و دوکله نور 92 متر در مجتمع پنج واحدی بدون پارکینگ و اسانسور
کابینت ام دی اف کف سرامیک
جهت معاوضه با اپارتمان در شاهین شهر و فروش نقدی
در صورت پاسخگو نبودن تماس پیام بزارید ممنون